• Gimnastyka korekcyjna.

• Zajęcia z gimnastyki korekcyjnej dla dzieci z przedszkola oraz klas I-III odbywają się wg planu.

Zajęcia z gimnastyki korekcyjnej dla dzieci z klas IV - VIII oraz starszych będą prowadzone w trybie zdalnym.

• Nauczanie zdalne od 26 października do 8 listopada

• Uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych, a także wszystkich klas szkół ponadpodstawowych, słuchacze placówek kształcenia ustawicznego oraz centrów kształcenia zawodowego przechodzą na naukę zdalną. Nowe zasady funkcjonowania szkół i placówek wejdą w życie od soboty, 24 października i będą obowiązywały do niedzieli, 8 listopada br.

Nauka dla dzieci w przedszkolach i uczniów klas I-III szkół podstawowych pozostaje bez zmian.

Źródło: https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszamy-na-dwa-tygodnie-zajecia-stacjonarne

Prosimy śledzić informacje przesyłane przez Dziennik elektroniczny.

• WAŻNA INFORMACJA !!!

• Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 7 w Dąbrowie Górniczej informuje, że w związku z sytuacją epidemiologiczną planowane jest, po uzyskaniu zgodny  organu prowadzącego oraz uzyskaniu pozytywnej opinii Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego  wprowadzenie zdalnego nauczania w grupie 3/4 latków w Przedszkolu nr 28, na okres jednego tygodnia.

Pozostałe zajęcia odbywają się bez zmian.

Jednocześnie przypominam o obowiązku zakrywania ust i nosa oraz zachowaniu dystansu społecznego.

• Konsultacje z nauczycielami

• Informujemy, że we wtorek (13 października) w godzinach 16:00 - 18:00 odbędą się konsultacje z nauczycielami. Prosimy pamiętać o reżimie sanitarnym.

• Podajemy do wiadomości harmonogram zebrań z rodzicami;

1) 15 września (wtorek):

godz. 15:30 - 1b, 2a, 3b

godz. 16:30 - 1a, 2b, 3a, 8c,

godz. 17:30 - 6a, 6b, 6c,

2) 16 września (środa):

godz. 15:30 - 4a, 4b, 5a,

godz. 16:30 - 7a, 7b, 7c,

godz. 17:30 - 8a, 8b

Przypominamy o stosowaniu na terenie szkoły środków osobistej ochrony.

• UNIWERSYTET DZIECIĘCY ZAPRASZA

• Wielka nauka dla małych studentów w Dąbrowskim Uniwersytecie Dziecięcym! DOŁĄCZ DO NAS J

Prezydent Miasta Dąbrowa Górnicza – Marcin Bazylak - zaprasza do Dąbrowskiego Uniwersytetu Dziecięcego.

Jak działają słowa? Jak wygląda praca dziennikarza u podnóża gór? Czy trudno wyprodukować skuteczny lek? Pogoda. Nasz przyjaciel czy wróg?

To tylko kilka wybranych zagadnień, które zostaną poruszone podczas wykładów Dąbrowskiego Uniwersytetu Dziecięcego przygotowanych przez najlepszych wykładowców akademickich i popularyzatorów nauki współpracujących z Akademią WSB.

W programie m.in.:

11 wykładów w formie stacjonarnej przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa

5 warsztatów tematycznych

Przedstawienia Teatralne „Teatr Trip”

Spotkania muzyczne w Akademii WSB m.in. „Fundacja Braci Golec”

Bonifikata specjalna dla uczniów naszej szkoły, zapisz się ud.wsb.edu.pl i zapłać 50 zł mniej!

Dąbrowski Uniwersytet Dziecięcy

ul. Cieplaka 1c, Dabrowa Górnicza

tel. 32 295 93 15

• Kontakt rodziców z pedagogiem szkolnym

• W związku z sytuacją zasadności  zminimalizowania  ryzyka wystąpienia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 informujemy, że w celu  skontaktowania  się  rodzica z pedagogiem szkolnym /rozmowa indywidualna, konsultacja, porada/  należy telefonicznie ustalić  termin i godzinę wizyty  w szkole pod numerem  32 26408 39 wew. 24.
            Planowany dyżur pedagoga dla rodziców: w każdą środę, w godzinach: 15:30-16:30.
            W razie pilnego kontaktu  ustalony zostanie dogodny termin w innym dniu.
            Podczas konsultacji wymagane są:  maseczka, zdezynfekowanie dłoni i własny długopis.

• Odbieranie dzieci ze świetlicy szkolnej

• W związku ze zminimalizowaniem ryzyka wystąpienia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 informujemy, że w celu odebrania dziecka ze świetlicy szkolnej należy zadzwonić pod numer 32 2640839 wew. 27. Dziecko zostanie przyprowadzone rodzicowi/opiekunowi prawnemu.

• Opłaty za obiady

• Informujemy, że w bieżącym roku szkolnym oferować będziemy tylko obiady dla uczniów (bez drugich śniadań).

Informacje o kwotach należnych za posiłki w danym miesiącu będą przekazywane rodzicom drogą telefoniczną. Dodatkowo uczeń otrzyma pisemną informację o wysokości wpłaty.

Prosimy o terminowe (do 10-go dnia każdego miesiąca) dokonanie wpłaty dokładnej kwoty (bez zaokrągleń) na rachunek bankowy:

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7 w Dąbrowie Górniczej, Al. Zwycięstwa 77

Nr rachunku: 37 1560 0013 2005 5424 6000 0002

W tytule przelewu należy podać:

- Imię i nazwisko dziecka,

- klasa,

- miesiąc.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt pod nr. telefonu 32 264 08 39 wew. 28.

W wyjątkowych sytuacjach istnieje możliwość opłaty w formie gotówki po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu terminu wizyty.

• KOMUNIKAT

• W związku ze zminimalizowaniem ryzyka wystąpienia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 informujemy, że wejście na teren szkoły osób dorosłych możliwe jest tylko po uprzednim telefonicznym lub mailowym ustaleniu terminu wizyty.

Powyższe ustalenia nie dotyczą rodziców uczniów klas I, którzy w okresie adaptacyjnym, do 11 września, mogą odprowadzać dzieci do szatni.