• Pracownia komputerowa

• W roku szkolnym 2005/2006  otrzymaliśmy nieodpłatnie nowoczesną pracownię komputerową współfinansowaną ze środków Unii Europejskiej - Europejskiego Funduszu Społecznego.

Pracownia składa się z 10 komputerów, skanera, drukarki laserowej, komputera przenośnego, projektora oraz z serwera.

Komputery wyposażono w oprogramowanie : Microsoft Windows Server 2003 for Small Business Server,Windows Vista Business, pakiet Office 2007, ArcaVir oraz Opiekun Ucznia.

Pracownia daje nauczycielom jak i uczniom możliwość profesjonalnego  wykorzystania komputerów w czasie zajęć z poszczególnych przedmiotów, pomaga w przygotowaniu uczniów do życia w globalnym społeczeństwie informacji poprzez zapewnienie możliwości korzystania z technologii informacyjnej i komunikacyjnej w uczeniu się i rozwiązywaniu problemów.